Nieuws

GPA wijst onderhoudscontract toe aan Altrad Services Benelux

27 maart 2019

Dankzij een doeltreffende tender hebben we ons eerste nieuwe onderhoudscontract binnengehaald onder de vlag van Altrad Services Benelux. Gunvor Petroleum Antwerpen (GPA) had een goeie reden om voor ons te kiezen.

GPA zocht een partner die de Turnaround aankan. Niet elke partij is daar even sterk in. Onze integratie naar Altrad Services Benelux heeft er alvast voor gezorgd dat wij intern de middelen hebben - zowel de mensen als het stellingmaterieel - om deze stilstand professioneel tot een goed einde te brengen. Ook onze ruime ervaring en kennis garandeert de klant een efficiënte uitvoering van het contract.

Concreet gaat het over een tweeledig contract. Dit houdt zowel de STIP werken voor het Maintenance Contract in als de Turnaround.

STIP staat voor Scaffolding, Tracing, Isolation en Painting. Deze onderhoudstaken worden door ons team met professionals ter plaatse uitgevoerd. Onze ploeg zal gemiddeld uit een 20-tal professionals bestaan met supervisors van Altrad Hertel en een werfleider van Altrad Balliauw: One Team One Goal!

Bij de Turnaround wordt alles afgeschakeld en onderhouden. Een enorme verantwoordelijkheid maar Altrad Services Benelux heeft in het verleden al bewezen dat het daarvoor een betrouwbare partner is. Tijdens de turnaround worden alle stukken vervangen die aan vervanging toe zijn: van stellingen en isolatie tot tracing.

Altrad Services Benelux denkt graag mee in het verhaal van de klant. Zo wou GPA overschakelen naar een paperless solution en wij helpen hen daarbij. Met ons intern ontwikkeld online klantenportaal bieden wij hen een 100 % online platform. Dit innovatieve platform zorgt ervoor dat alle stakeholders de nodige informatie in real time kunnen raadplegen en delen. Zonder overbodig papierwerk.

Dankzij onze offerte heeft Altrad Services Benelux dit contract binnengehaald. Het efficiënte teamwork tussen Tom Rooman, Senne Wijns, Dennis Kemland en Wannes Raats is het bewijs dat een goeie interne samenwerking loont. En dat is altijd in het voordeel van de klant.